KONCERTY

+48 601 934 223

tylko dla organizatorów koncertów
strachy@strachynalachy.pl

SUPPORT INFO

Przyjaciele Młodzi,
Codziennie piszą do nas młode zespoły, dzwonią ich menedżerowie… dzwonią, piszą i atakują… czy nie potrzebowalibyśmy supportu przed koncertem to tu, to tam. W związku z tym chcielibyśmy przedstawić Wam zasady, w myśl których, zapraszamy zespoły na koncert z nami.

Pierwsze, wynika ze zdania poprzedniego… To my zapraszamy do wspólnego grania tych spośród was, których muzyka nam się podoba, tych z Was, u których widzimy pasję w tworzeniu własnej sztuki, tych z Was, którzy już coś w muzyce znaczą i zawdzięczają to własnej pracy i wyrzeczeniom, które są gotowi ponieść by swą muzyką dzielić się z innymi.

Drugie – staramy się dostrzegać te zespoły i zjawiska, które, naszym zdaniem, są wartościowe i mają REALNE szanse na osiągnięcie sukcesu w naszym skrajnie nieprzyjaznym artystom kraju. Naprawdę wkładamy wiele wysiłku by tych z Was, którzy te warunki spełniają wyłowić i dać im szanse zagrania dla naszej publiczności.

Dlatego jeśli chcecie zagrać z nami, a spełniacie powyższe warunki, czekajcie na telefon od nas, może któregoś dnia zadzwoni 😉 Sami nie dzwońcie, nie piszcie, nie atakujcie – oszczędzicie nam nieprzyjemnej konieczności odmawiania Wam, a sobie zbędnych nadziei…