Poznań
13 września 2020
Laba.Land
KUP BILET!

Pożegnanie Lata: Strachy na Lachy
13 września 2020, niedziela, godz. 20:00
Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań

Bilety w cenie: 69 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 sierpnia (czwartek) o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji. We wrześniowe popołudnia zapraszamy na teren Laba.Land, gdzie wystąpią kolejno: Paweł Domagała (11 września), Łąki Łan (12 września) i Strachy na Lachy (13 września).

Nadzieja umiera ostatnia! Tak samo mocno wierzmy w powodzenie Pożegnania Lata, jak we wszystkie nasze wakacyjne koncerty: Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Letnie Brzmienia na Polanie Zamku Topacz i Salty Sounds w Jastarni. W nowym reżimie epidemiologicznym także da się koncertować. Na pewno inaczej, lecz z tymi samymi muzycznymi emocjami w sercu.

O ZESPOLE

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”

O MIEJSCU

LABA.LAND to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life. LABA.LAND jest stworzone do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i… dziecka. To miejska oaza spokoju, w której wspólnie poznajemy korzyści ze spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej uważnego trybu życia.

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na https://tinyurl.com/regulamin1.

Więcej na www.goodtaste.pl.