Poznań
30 czerwca 2024
Poznań Rock Festival 2024
Kup Bilet!
Poznań Rock Festival 2024
29-30 czerwca 2024, sobota-niedziela, godz. 16:00, Polana Harcerza ul. Wiankowa 3a, Poznań
Bilety w cenach:
I PULA:
bilet jednodniowy – 179 zł, karnet dwudniowy – 249 zł
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletu nieważnego, który uniemożliwi wejście na koncert.
______________________________________________
MYSLOVITZ, VOO VOO, STRACHY NA LACHY, ŁYDKA GRUBASA
ØRGANEK, LUXTORPEDA, SZTYWNY PAL AZJI, ILLUSION
🎸 ROCKOWE brzmienia, energetyczna atmosfera i niezapomniane chwile – Poznań Rock Festiwal powraca, by zelektryzować serca miłośników rocka nad malowniczym Jeziorem Maltańskim w Poznaniu!
🤘 Zespoły na Wysokim Napięciu: Przygotuj się na muzyczną eksplozję, gdy na scenie pojawią się najlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyć pełną gamę brzmień od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróż przez historię rocka, która porwie wszystkich fanów tego nieśmiertelnego gatunku.
🎤 Niezapomniane Koncerty: Doświadczysz niezapomnianych występów, które przeniosą Cię na szczyty emocji. Poznań Rock Festiwal to nie tylko koncerty, to interaktywna podróż przez różne odcienie rockowej muzyki.
🍔 Kulinarna Podróż: Oprócz muzycznej uczty, festiwal oferuje także kulinarną podróż. Rozkoszuj się przysmakami lokalnej kuchni, delektując się jedzeniem i napojami, które dostarczą energii na całą noc pełną rockowej pasji.
🎆 Magiczny Krajobraz Jeziorna Maltańskiego: Brzegi Jeziora Maltańskiego staną się areną dla muzycznych uniesień, a zachody słońca nad wodą dodadzą wyjątkowego uroku temu wydarzeniu. Przygotuj się na magiczne chwile i niezapomniane wspomnienia.
🎟️ Bilety: Weź udział w tej rockowej uczcie – bilety są już dostępne! Nie przegap okazji, aby być częścią tego muzycznego święta nad Jeziorem Maltańskim.
Poznań Rock Festiwal to więcej niż zwykłe wydarzenie muzyczne. To doświadczenie, które zjednoczy miłośników rocka i stworzy niezapomnianą atmosferę. Przygotuj się na niesamowitą podróż dźwiękową i dołącz do naszego rockowego świata nad brzegiem Jeziora Maltańskiego!