Dąbie k. Zielonej Góry
24 lipca 2021
KUP BILET!
• Strachy Na Lachy •
📆24.07.2021
📌 Dąbie k. Zielonej Góry
🏛 Temar Ośrodek Wypoczynkowy
⏰ godz. 20:30
🎫 Bilety online: https://lubuskielato.pl/
✔ sprzedaż od 15.04.2021
✔
👭Zamówienia grupowe – od 15.04.2021
UWAGA ❗❗
W dniu koncertu zostaną podstawione bezpłatne 🚌 autobusy, które będą kursować bezpośrednio z 📍 Zielonej Góry na plażę ośrodka 📍 TEMAR w Dąbie.
______________________________________
Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”. Kolejne fantastyczne albumy SNL to m.in.: „Piła Tango”, projekt „Kaczmarski”, „Zakazane piosenki” czy „Autor”. Płyta „Autor” odniosła wielki sukces – niejako na przekór spodziewającym się srogich batów muzykom – krytycy oceniali płytę w samych superlatywach. Owocem tych pochlebnych recenzji był Paszport Polityki dla Grabaża w styczniu 2008 roku. 29 września 2017 roku ukazał się szósty studyjny album „Przechodzień o wschodzie„. Muzyka z tej płyty, klimatem nawiązuje do pierwszego wydawnictwa grupy.
Podczas koncertu w Dąbiu z pewnością nie zabraknie klasycznych kompozycji jak i nowych utworów. Zapraszamy!
_______________________________________
UWAGA ❗❗
Wydarzenie plenerowe – odbędzie się w reżimie sanitarnym. Dostępnych jest 50% miejsc na widowni. Kupując bilet mają Państwo gwarancje wolnych miejsc z obu stron.