Biesiada Kasztelańska
11 sierpnia 2019
Ciechanów

biesiada kasztelańska, ciechanów

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie do Ciechanowa. Już 11 sierpnia na Zamkowych Błoniach wystąpią: Afromental, Strachy na Lachy, Classic i Masters. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Tego lata Biesiada Kasztelańska zapisze się w kalendarzu najlepszych imprez w legendarnym mieście nad Łydynią. W iście królewskich okolicznościach, na Zamkowych Błoniach, wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej: Afromental („Rock&Rolln’ love”, „Zaufaj”), Strachy na Lachy („Dzień dobry, kocham Cię”, „Piła tango”), Classic („Ja dla Ciebie Ty dla mnie”, „Umów się ze mną”) i Masters („Serce do koperty”, „Żono moja”).

Biesiada to nie tylko muzyka

Organizator, czyli marka Kasztelan, zadbała również o wiele innych aspektów gwarantujących udaną zabawę. Na uczestników czeka m.in. atrakcyjna oferta gastronomiczna w postaci Strefy Food Truck Party. Różnorodne menu popularnych „restauracji na kółkach” spełni oczekiwania zarówno wielbicieli tradycyjnej kuchni, jak i wytrwanych smakoszy. W Strefie Chilloutu zaś będzie można zregenerować siły i odpocząć przed kolejną dawką scenicznych emocji. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy i niespodzianki!

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15.00. Pierwsi goście będą mieli okazję wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami – do wygrania wysokiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespodzianek i atrakcji, których nie można przegapić. Biesiada Kasztelańska w Ciechanowie to tradycja i święto regionu, które gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie.

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na letnie biesiadowanie!